СУПЕРЛИГА: Рапсодија Партизана на пролећној премијери! Радник испраћен са три комада (ВИДЕО)

16.02.2020. 15:30 21:21
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Ипак, у Звезди задовољно трљају руке.

Фудбалери Партизана савладали су Радник из Сурдулице на домаћем терену резултатом 3:0 у 21. колу Суперлиге Србије. Црно-бели су повели у 37. минуту мајсторијом Зорана Тошића из слободног ударца, а касније је Бибрас Natho из пенала и такође сјајним голом из слободњака донео убедљиву победу Парном ваљку. Ипак, можда и најбољи играч на терену био је голман Црвене звезде на позајмици у Раднику Никола Васиљевић, па црвено-бели сигурно задовољно трљају руке.

НЕМА КРАЈА АГОНИЈИ: Барси повређен још један играч!

ОВО ГРОБАРЕ НАЈВИШЕ ЗАНИМА: Natho ОТКРИО када ће НАПУСТИТИ Партизан!

СКАНДАЛ НА СЕДНИЦИ СРПСКОГ ПРВОЛИГАША: Директор ПЕСНИЦОМ ударио новинара

Дешавања из минута у минут са стадиона у Хумској можете пратити уживо на порталу Србија Данас.

КРАЈ МЕЧА:
Партизан је заслужено славио са 3:0!
90. минут:
Партизан је имао још једну велику прилику, али су Сурдуличани избили лопту са гол-линије.
88. минут:
Још један покушај популарног Калабе, али је Васиљевић поново био феноменалан.
86. минут:
Никола Васиљевић је поново спасио Радник. Шутирао је Страхиња Павловић главом после корнера, али је голман гостију одлично интервенисао.
80. минут:
ГОЛ 3:0! Поново је Natho стрелац. Сјајно је Израелац извео слободан ударац, а Васиљевић је био немоћан.
77. минут:
Последња измена на утакмици. Бојан Матић добија прилику да дебитује за Партизан, а у игри је уместо Умара Садика.
76. минут:
Шутирао је Сејдуба Сума са дистанце, али је Никола Васиљевић поново добро реаговао.
74. минут:
Поништен гол Радника због офсајда. Обрадовали су се Сурдуличани прво, али је Марко Димитријевић подигао заставицу и остало је 2:0 за Партизан.
73. минут:
Жути картон је добио Умар Садик због покушаја да превари судију и руком савлада Николу Васиљевића.
72. минут:
Лазар Павловић је заменио Зорана Тошића.
70. минут:
Последња промена у екипи Радника, Милан Макарић је заменио Јевгена Павлова.
67. минут:
ГОЛ 2:0! Сигуран је био Бибрас Natho који је послао лопту у једну, а Васиљевића у другу страну.
66. минут:
Пенал за Партизан! Садик је оборен у шеснаестерцу, а судија Бојан Николић је истог тренутка досудио најстрожу казну.
63. минут:
Велика шанса за Садика, али је сјајно реаговао голман Васиљевић.
62. минут:
И трећа измена на утакмици је извршена због повреде, а друга у екипи Радника. Из игре је изашао Предраг Ђорђевић, а заменио га је Филип Станисављевић.
55. минут:
Велика шанса за Немању Милетића који је, међутим, очајно шутирао.
53. минут:
Асано је ипак изашао због повреде, а заменио га је Филип Стевановић.
47. минут:
Такума Асано се жали на повреду после старта Ивана Кричака, али делије да ће све бити у реду са Јапанцем.
46. минут:
Настављена је утакмица, а Саво Милошевић и Симо Крунић су одлучили да ништа не мењају током паузе.

ПОЛУВРЕМЕ:
Партизан води минималним резултатом захваљујући мајсторији Зорана Тошића из слободног ударца.
45 4. минут:
Поново је Тошић покушао из слободног ударца, али овог пута лопта није ишла у оквир гола.
45. минут:
Добар продор Суме и шут, али од свега само корнер.
45. минут:
Умар Садик је затресао мрежу Радника, али је помоћни арбитар Марко Димитријевић подигао заставицу због офсајда.
42. минут:
Natho је шутирао са дистанце, али непрецизно.
37. минут:
ГОЛ 1:0! Мајсторија Зорана Тошића из слободног ударца, који је руку на срце досуђен после спорне ситуације.
33. минут:
Нешто мирнији део меча у Хумској.
25. минут:
Душан Стевановић није могао да настави утакмицу, а заменио га је Братислав Пејчић.
22. минут:
Покушао је Зоран Тошић маказицама, али је лопта прошла преко пречке.
20. минут:
На повреду се жали капитен Радника Душан Стевановић.
19. минут:
Опасан напад Партизана после корнера и шут Садика, али непрецизан.
11. минут:
Одмах у следећем нападу запретили су црно-бели. Асана је проиграо Садик, Јапанац је изашао сам испред Васиљевића, али је повремени репрезентативац Србије одлично интервенисао.
10. минут:
Озбиљна шанса за Радник. Георгиев се најбоље снашао у гужви у казненом простору, али је шутирао тик поред гола.
8. минут:
Опробао је ударац Асано, али није било опасности по голмана Црвене звезде на позајмици у Раднику Николу Васиљевића.
5. минут:
Играчи Партизана траже пенал због старта Стевановића над Тошићем, али је судија Бојан Николић само одмахнуо руком.