ВЕЋ У ДРУГОМ МЕЧУ: Ђукић добио ОВАЦИЈЕ у Хихону! Ово је РАЗЛОГ!

14.01.2020. 21:23
Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: МН Press

Бивши тренер Партизана преузео шпанског друголигаша.

Већ у другом мечу на клупи Спортинга из Хихона, Мирослав Ђукић добио је овације навијача. После стартног пораза на гостовању Сарагоси, бивши тренер Партизана донео је победу домаћину против Елчеа (1:0) у 23. колу Сегунде.

АКО ОДЕ САДИК: Партизан је већ НАШАО замену!

ПАРНИ ВАЉАК РАДИ ПУНОМ ПАРОМ: Црно-бели тренирали по први пут у Турској (ВИДЕО ФОТО)

NATHOV БРАТ ЗАБРИНУО ГРОБАРЕ: Озбиљан аларм за руководство Партизана

Једини гол на мечу постигао је Ману Гарсија у 86. минуту, а у тиму домаћих је до 81. минута играо и некадашњи голгетер црно-белих Урош Ђурђевић, који је зарадио и жути картон.

Спортинг је победом побегао из опансе зоне, тренутно има 28 бодова, али је и даље на шест поена од Екстремадуре, првог клуба на месту екипа које ће се преселити у трећелигашки ранг Шпаније.

ЕВРОЛИГА: Жељку СВАНУЛО, ЦСКА славио у дербију, један тим се осамио на врху табеле (ВИДЕО)

РОБИЈЕВ ДЕБИ ИЗ СНОВА: Просинечки се вратио у Кајзери и одмах направио ЧУДО

ИСТОРИЈА НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед ће имати НАЈСКУПЉИ тандем дефанзиваца на свету!

НОВИ ПРЕОКРЕТ: Након што су му пропали преговори са Перуђом и Уфом, Рајковић ипак облачи црно-бело?

МАЈСТОРИЈА ЗА ТВ ШПИЦЕ: Данијел Алексић постигао ГОЛЧИНУ, али Башакшехир се ипак ОБРУКАО (ВИДЕО)

Погледајте како изгледа фудбалерка из Венецуеле Соња О'Нил.