ВРАТИО СЕ НА МЕСТО УСПЕХА: Андрија Калуђеровић ПОТПИСАО!

08.02.2020. 08:35
Andrija Kaluđerović
Андрија Калуђеровић / Извор: МН Press

Искусни нападач поново у Србији.

Андрија Калуђеровић, искусни нападач, по трећи пут се вратио на Бањицу и у пролећној сезони носиће дрес Грађевинара. Он је у децембру раскинуо сарадњу са Интером из Запрешића, а у Рад стиже из Риге где је окончао посао крајем децембра.

СРБИ СУ ХИТ: Богдан и Бели ОЧИТАЛИ лекцију Мајамију! Играо и Гудурић, Бобију ни минут (ВИДЕО)

ШТА ЈЕ ОДЛУЧИЛО У ПОДМОСКОВЉУ? Шакота проговорио о изостанку Берона и изгубљеним лоптама!

ПРЕГОВОРИ СУ ТРАЈАЛИ ДО ДУБОКО У НОЋ: Ево да ли се Пријовић договорио са Звездом!

Подсетимо, Калуђеровић је у сезони 2010/11 носио дрес Црвене звезде за коју је на 43 утакмице постигао 19 голова.

Грађевинари су тренутно претпоследњи на табели Суперлиге са 11 бодова из 20 кола, а напад им је други најслабији у такмичењу са само 14 постигнутих голова и гол-разликом 14:38. Најслабија је Мачва из Шапца са само 10 голова.

У смирај прелазног рока у Србији десили су се бројни звучни трансфери, попут преласка Абубакара Оумаруа у Напредак или Немање Пејчиновића у Вождовац.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

ЗВЕЗДА НЕМОЋНА У ПОДМОСКОВЉУ: Изгубљене лопте КОШТАЛЕ црвено-беле пораза од Химкија! (ВИДЕО)

ШОК У ИСТАНБУЛУ: Макаби СРУШИО Фенер у УЗБУДЉИВОЈ завршници! (ВИДЕО)

ПРШТАЛО ЈЕ У РИМУ: Ево какву је реакцију код ИГРАЧА Болоње донео Михин излазак из болнице