СПЕКТАКУЛАРАН КОШ ПРЕКО ТАБЛЕ: Богдан решетао као у најбољим данима, Атланта у последњој секунди прекинула низ пораза (ВИДЕО)

12.12.2022. 08:04
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Сјајни српски бек.

Богдан Богдановић је подесио нишанске справе по повратку на паркет после дуге паузе због повреде.

БИЋЕ ПРОМЕНА: Обрадовић искрен после новог пораза - "Жао ми је навијача!"

ПОНОВО ЕГЗОТИЧНА ДЕСТИНАЦИЈА: Квинси Милер има нови клуб

ЈОКИЋ ОДГОВОРОМ ИЗНЕНАДИО АМЕРЕ: Србин признао како се осећа када му скандирају ”МВП” (ВИДЕО)

Бек Атланте је био најзаслужнији што су Хокси прекинули низ од три пораза победом над Чикагом 123:122 после продужетка.

Српски ас је забележио 28 поена, седам скокова и пет асистенција и био један од јунака тријумфа у драматичној утакмици која је решена поенима Грифина у последњој секунди додатних пет минута и то након “алејуп” акције.

Богдановић је почео дуел са Булсима на клупи, а када је ушао у другој четвртини сасуо је рафал у кош “бикова”. Бек Хокса је постигао 17 поена до полувремена, погдовиши три од шест шутева за три поена.

Меч је завршио са 28 поена, од којих је пет постигао у продужетку, уз спектакуларан погодак преко табле, и директно допринео прекиду негативне серије Атланте.

Тре Јанг је постигао 19 поена за “јастребове”, док је у Чикагу најефикаснији био Демар Дерозен са 34 поена.