ФЕНЕР СПРЕМАН ЗА ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Гудурић срушио Галатасарај у истанбулском дербију (ФОТО)

02.01.2021. 17:40
Marko Gudurić
Марко Гудурић / Извор: Профимедиа

Тим Игора Кокошкова лидер на табели.

Екипа Фенербахчеа ће 7. јануара гостовати у Београду Црвеној звезди у оквиру Евролиге, а у главни град Србије доћи ће у добром расположењу после посбеде у иистанбулском дербију.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Реал Мадрид 1,65, Виљареал 1,77, Спортинг 2,25

ОВА СЕЗОНА МУ ЈЕ БИЛА ВАЖНА: Озбиљна повреда Смаилагића, ускоро на операцији (ФОТО)

НОВИ ОДЛАЗАК СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: За ЊЕГА више нема места у Звезди!

Фенербахче је савладао Галатасарај са 87:73  у 15. колу турског шампионата и тако се вратио на прво место табеле које је изгубио у претходом колу после пораза у дербију од Ефеса. Тим селектора Србије Игора Кококова био је бољи ривал током целог меча, а утакмицу је преломио у другој четвртини коју је решио у своју корист 26:11 па је на полувремену водио са 17 поена предности, а ту је предност сачувао до краја меча.

Ремијем с Елчеом Реал је прекинуо серију победа, а вечерас (21.00) му у госте долази Селта и победа је императив, јер градски ривал Атлетико одмиче на врху табеле. Квота на кеца је 1,50, а на kombinazziju 1&3 1,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART на Реал Мадрид - Селта.

Најбољи у редовима Фенербахчеа био је Марко Гудурић који је постигао 18 поена, док су Јан Весели и Дешон Пјер постигли по 15 поена. Код Галатасараја су најефикаснији били Роналд Хантер и Брок Мотум који су подтигли по 15 поена.