ПОРАЗ КОЈИ БОЛИ: Ђорђевић доживео КАТАСТРОФУ у дербију!

18.09.2021. 17:12
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: МН Press

Неочекивано лоша игра.

Кошаркаши Фенербахчеа везали су и други пораз у припремним мечевима, пред старт сезоне.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Интер 1,43, РБ Лајпциг 2,00, Фулам 1,40, Бешикташ 1,95!

ЛИДЕЈ О РАДУ СА ОБРАДОВИЋЕМ: "Непрестано размишља о кошарци"

НАВИЈАЧИ ПРЕСУДИЛИ: Вечити коло воде (ФОТО)

После неуспеха у дуелу са турским Бахчешехиром, Фенер је изгубио и од градског ривала Галатасараја у Истанбулу резултатом 75:91.

Галата је био доминантан током целог меча, а већ на полувремену имао двоцифрену предност од  11 (50:39).

У другом полувремену, домаћи су одржавали двоцифрену предност и рутински привели посао крају.

Што се тиче победничког тима, најефикаснији су били Бост са 23 поена и Блекшир који је постигао један мање.

Код Фенербахчеа се истакао Букер са 15 кошева, Махмутоглу је меч завршио са 13, док је двоцифрен био и Пјер Хенри са 10 поена.

Сезона у Турској почиње за тачно недељу дана (25. септембра). Фенербахче ће затворити прво коло дан касније на гостовању против Дарушафаке (19.15), док Галата истог дана игра на страни против Бујукчекмеџеа (12). Екипа бившег селектора Србије већ првог октобра креће отвара сезону и у Евролиги када дочекује Црвену звезду.

Погледајте како изгледа Адријана Ђурђевић, девојка фудбалера Дује Ћалета-Цара.