СА ДРУГОГ МЕСТА ПО ОДБРАНУ ТИТУЛЕ! Дабл-дабл Јокића, познати парови плеј-ина и плеј-офа на Западу

15.04.2024. 08:10
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Кошаркаши Денвера победом су завршили први део сезоне у НБА лиги, пошто су у последњем колу лако изашли на крај са Мемфисом у гостима, победили га са 126:111 и у доигравање ће ући са друге позиције.

Одлично су Нагетси играли од самог почетка меча, водили су током првог полувремена, а у наставку су додали гас и у трећој деоници преломили сусрет.

Никола Јокић је за 30 минута на терену уписао по 15 поена и скокова, док је имо и пет асистенција.

Мареј је убацио 21 поен, Браун је имао дабл-дабл од 19 поена и 10 скокова, док је Гордон као и Јокић убацио 15 поена.

Актуелни шампиони ће се у првом колу плеј-офа састати са победником плеј-ин дуела између Њу Орлеанса и Лејкерса. Познати су и сви парови плеј-ина, као и костур такмичења на Западу: