ЗВЕЗДИНА СЕРИЈА И ДАЉЕ ТРАЈЕ: Црвено-бели наставили са победама, четврти тријумф у низу! (ФОТО)

12.09.2018. 19:11
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: Србија Данас

Милан Томић ствара моћан тим.

После Крајлсхајма, Динамика и АЕК пао је и Антверп. Кошаркашки Звезде су у припремном мечу савладали белгијску екипу са 83:77 (15:18, 23:26, 19:24, 26:9).

ПОНОВО ПРОТЕСТУЈЕ: Нејмар ГРМЕО на судије незадовољан третманом (ФОТО)

ОГЛАСИО СЕ ПОСЛЕ ТРИ МЕСЕЦА ТИШИНЕ: Јанковић донео одлуку у ком клубу наставља каријеру! (ФОТО)

Гости из Белгије су у дворани “Александар Николић” три четвртине имали предност, али су црвено-бели у последњих 10 минута заиграли много боље и сломили отпор противника. Најефикаснији у српском тиму био је Џо Регланд са 17 поена и осам асистенција. Оџо  је додао 13 уз 10 скокова, Симанић је дао 11, док је Добрић меч завршио са 10 поена.

Наредну утакмицу Звезда игра у петак против Нижњег Новгорода (19) уз присуство навијача, улаз је слободан.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.