АТП ТЕЛ АВИВ: Ђере одлично почео, па дозволио преокрет Тиму

Ласло Ђере није успео да се пласира у друго коло АТП турнира у Тел Авиву.

ИЗАШЛА ЈЕ НОВА АТП ЛИСТА: Алкараз и даље први, Ноле још увек седми, али следе велике промене

”ЧУЛА САМ ДА ЈЕ НЕШТО ПУКЛО”: Крунићева открила детаље ЈЕЗИВЕ ПОВРЕДЕ!

СРАМНО: Американац ОДБИО да се рукује са Нолетом, мрзи Србина још од раније (ВИДЕО)

Српски тенисер је поражен од Доминика Тима, иако је добио први сет - 5:7, 7:6 (3), 6:4 после два часа и 42 минута борбе.

Ђере је успео да добије неизвестан први сет у којем је два пута имао брејк предности. Искористио је другу шансу како би повео са 1:0, пошто је одузео сервис Аустријанцу при резултату 5:5.

Тим је узвратио у другом сету, пошто је добио тај-брејк са 7:3. Ђере је био равноправан противник до 3:3 у доигравању, а онда је 173. тенисер света везао четири поена и изједначио на 1:1.

Одлука о победнику је пала у трећем гему трећег сета. Тим је успео да одузме сервис Ђереу, пошто је искористио шесту брејк прилику у овом гему. Српски тенисер није имао шансу да се врати у меч, па је морао да честита некадашњем шампиону УС опена, који већ пола године покушава да се врати на некадашњи ниво после деветомесечне паузе због повреде.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте најбољи ритерн у историји тениса