BOMBA: Aksentijeviću, svaka čast (VIDEO)

28.10.2015. 00:11
Nikola Aksentijević
Nikola Aksentijević / Izvor: MN Press

Muskron i Vesterlo podelili bodove u 13. kolu prvenstva Belgije.

Muskron nije uspeo da pobedi Vesterlo u utakmici 13. kola fudbalskog prvenstva Belgije iako je vodio sa 2:1. Na kraju je bilo 2:2, a utakmicu je obeležio prelep gol Nikole Aksentijevića. Nekadašnji igrač Partizana i OFK Beograda je sa 30-ak metara poslao neodbranjivi "projektil" koji je završio iza leđa golmana Vesterloa. Sve se desilo u 35. minutu.

Onda je Vesterlo napravio preokret, da bi u sudijskoj nadoknadi Muhamed Ulad postavio konačnoh 2:2. Za Vesterlo koji trenira bivši strateg Crvene zvezde Čedomir Janevski sve vreme je igrao Aksentijević, dok su Marko Šćepović i Filip Marković šansu dobili u drugom poluvremenu. Nekadašnji defanzivac Zvezde Nikola Petković sve vreme je bio na klupi Vesterloa.

Posle ovog meča Muskron je deseti sa 14 bodova, dok je Vesterlo 15. sa 11 poena.

OVDE pogledajte kakav je doprinos pobedi Intera dao Adem Ljajić.