21°C
16.05.2024.
117.1216
108.2155

CIRKUS KOLORADO: Golman se pogubio, primio smešan gol, a strelac "umro od smeha" (VIDEO)

10.06.2015. 20:13
Artem Kravec se smeje posle postignutog gola protiv Gruzije
Artem Kravec se smeje posle postignutog gola protiv Gruzije / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/Videos News

Ovakve scene retko se viđaju na profesionalnim terenima, ali i to se dešava...

Retko viđena scena viđena je u prijateljskom meču između Gruzije i Ukrajine (1:2) igranom u Lincu. Golman Gruzijaca Giorgi Loria u 57. minutu napravio je neverovatan viđen gaf posle jednog povratnog dodavanja levog beka Laše Dvalija. On je iz samo njemu znanih razloga promašio loptu koja se zatim odbila od stative, pravo na nogu Artemu Kravecu koji je rutinski realizovao ovaj poklon "jedinice" gruzijskog tima, a zatim se, da mu muku učini većom, od srca ismejao nimalo ne hajući za nesretnog Loriju.

Deset minuta kasnije Ukrajinci su duplirali prednost golom Konopljanke, da bi rezultat samo ublažio Vacadze u 81. minutu.