Gatuzo optužio bivšeg igrača Zvezde da je špijun, ovaj zapretio batinama!

21.11.2014. 08:47
Mirnes Šišić, bivši fudbaler Crvene zvezde
Mirnes Šišić, bivši fudbaler Crvene zvezde / Izvor: MN Press

Legendarni Italijan je Šišića, koji je u igru na pomenutom meču ušao u 68. minutu, okrivio za poraz i zapretio mu otkazom!

Navijačima Crvene zvezde ime Mirnesa Šišića nije ostalo u lepom sećanju, pošto je on samo jedan od fudbalera iz plejade onih koji su dobili ogroman novac, a nisu pružili praktično ništa. Danas Šišić (33) igra za OFI sa Krita, koji sa klupe predvodi Đenaro Gatuzo.

Upravo su bivši Šišić i Gatuzo deo bizarne priče, oko koje se podigla ogromna prašina. U pitanju je poslednja utakmica OFI-ja pre reprezentativne pauze, koju je izgubio od Ksantija kao gost rezultatom 1:2.

Prema pisanju slovenačkih medija, Gatuzo je optužio Šišića da je špijun ljutog rivala, kao i da je bivši reprezentativac Slovenije treneru Ksantija, Lučeskuu otkrio poverljive informacije iz svlačionice koje se tiču taktike!? Gatuzo je Šišića, koji je u igru na tom meču ušao u 68. minutu, okrivio za poraz i zapretio mu otkazom! Sa druge strane ni Šišić mu nije ostao dužan.

Đenaro Gatuzo
Đenaro Gatuzo / Izvor: Beta/AP

- Taj čovek vidi duhove. Posle utakmice mi je iz čistog mira prišao i počeo da me optužuje da sam odao strogo poverljive informacije iz svlačionice. Takva sr...nja ne mogu da trpim! Jedva sam se suzdržao. Mogao je da kaže da sam slab igrač, kreten, loš glumac, kako god, ali da me optuži za tako nešto, to definitivno nije smeo! Ako ne budem dobio izvinjenje, biće batina! - rekao je Šišić.

Videćemo ko će na kraju izvući deblji kraj ali Grčki mediji dodaju da je samo pitanje vremena kada će klub završiti saradnju sa Šišićem.