JSL: Het-trik Frajdeja u pobedi Mladosti, Rad siguran na Banjici, remi na Banovom brdu!

07.03.2015. 15:38
Igor Matić
Igor Matić / Izvor: MN Press

Na meču u Lučanima viđeno je čak pet pogodaka.

Posle remija sa Partizanom, ekipa Radničkog iz Niša upisala je "minimalnu" ali veoma bitnu pobedu protiv Jagodine. Pobedonosni pogodak postignut je već u 5. minutu kada je Perića savladao Popara.

U više nego interesantnom meču u Lučanima, Mladost je sa 3:2 savladala Spartak. Trostruki strelac za domaću ekipu bio je Partik Frajdej, koji je pored gola iz igre dva puta sa bele tačke savladao golmana Spartaka. Dva gola za ekipu iz Subotice postigao je Ivanović koji se za svega četiri minuta dva puta upisao u listu strelaca.

Radnički iz Kragujevca i Novi Pazar podelili su bodove 1:1, kao i Čukarički i Borac iz Čačka. Interesantno je bilo na Banjici gde je Rad sa 2:0 savladao Voždovac. Prednost domaćoj ekipi doneo je Veselinović pogotkom u 56. minutu. Istina pogodilio su i "zmajevi" mrežu ali je pogodak bio poništen. Tačku na rezultat i pobedu "građevinara" stavio je iskusni Simić pogotkom u sudijskoj nadoknadi.