26°C
19.05.2024.
117.105
107.8514

KAKAV FUDBAL U TORINU: Real Madrid izveo akciju za udžbenike, ali je ipak nije krunisao pogotkom! (VIDEO)

05.05.2015. 21:46
Kristijano Ronaldo na susretu protiv Juventusa
Kristijano Ronaldo na susretu protiv Juventusa / Izvor: Reuters

Gosti mogli do vođstva pred sam kraj poluvremena.

Juventus i Real sastaju se u okviru polufinala Lige šampiona, a posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1. "Stara dama" je znatno bolje otvorila meč i preko Alvara Morate povela već u devetom minutu susreta, ali su Madriđani preko svog najboljeg igrača Kristijana Ronalda poravnali rezultat na 1:1.

Do kraja poluvremena viđeno je još nekoliko polu prilika na obe strane, ali šansa koju je imao Hames Rodrigez pred sam odlazak na odmor, svakako će biti nešto za čime će žaliti fudbaleri Reala ukoliko sa se negativnim rezultatom vrate u Madrid. Isko je sjajno prošao po levoj strani, centrirao u svom stilu i to pravo na glavu Kolumbijca, koji sa ivice peterca bukvalno zakucao loptu u prečku Juventusovog gola.