KUP SRBIJE: Voždovac-Partizan, 0:1 kraj (VIDEO)

02.12.2015. 12:54
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli prošli u četvrtfinale najmasovnijeg fudbalskog takmičenja.

10.minut : Prvi korner za Partizan, ali bez rezultata. Za ovo vreme se nije dogodila nijedna prava šansa na utakmici, možda i zbog lošeg terena koji je natopljen vodom.

17.minut Prvi udarac ka golu Partizana, ali Stojanović nije bio precizan.

23.minut Strašan start fudbalera Voždovca Miloša Pavlovića nad Miroslavom Vulićevićem, koji je rezultirao prelomom desne ruke defanzivca crno-belih.

27.minut U igru je umesto Vulićevića ušao Nemanja Petrović.

29.minut GOL! Nikola Ninković je bio brži od odbrane Voždovca i dodao loptu Abubakaru, koji je glavom prosledio u Miloševićevu mrežu za 0:1.

45.minut Posle gola Abubakara Oumara nije bilo nijedne šanse na utakmici.

53.minut Pokušava Marko Jevtović sa dvadesetak metara da postigne gol, ali bezuspešno.

62.minut Prva izmena u redovima Voždovca, u igru je umesto Nikole Srećkovića ušao Obiora Odita.

68.minut Izmena u ekipi Partizana, u igru je umesto Stefana Babovića ušao Saša Ilić.

70.minut Još jedna izmena u ekipi Voždovca umesto Stojanovića je ušao Ristović.

72.minut Abubakar je imao šansu, ali nije uspeo da je realizuje.

77.minut Promena u timu Voždovca, iz igre je izašao Mašović, a umesto njega u igru je ušao Zlatković.

83. minut Nemanja Petrović dobija žuti karton zbog faula.  Lopta je izbačena van kaznenog prostora, a Ninković je  dobio žuti karton zbog udarca laktom u jednom duelu.

90.minut minut Božinov menja Ninkovića, asistenta kod jedinog gola na meču

Jako skromna poseta na utakmici, nekadašnji stadion obilića deluje gotovo sablasno prazno.

FK Voždovac: Milošević-Stanković-Mihajlov-Jovanović-Radivojević-Sinđić-Pavlović-Srećković-Mašović-Marinković-Stojanović

FK Partizan: Živković-Vulićević-Bandalovski-Subić-Ćirković-Jevtović-Abubakar-Brašanac-Živković-Babović-Ninković