10°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

OBRUKAO PRVO SEBE, PA GOLMANA: Neverovatan promašaj i gol kroz noge Oumarua! (VIDEO)

21.07.2015. 16:54
Abubakar Oumaru na meču sa Dila Gorijem
Abubakar Oumaru na meču sa Dila Gorijem / Izvor: MN Press
Napadač Partizana i u drugom uzastopnom meču postigao gol za crno-bele.

Partizan je obezbedio plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, sigurnim trijumfom u dvomeču sa gruzijskom Dilom Gori ukupnim rezultatom 3:0. Posle pobede u Humskoj, crno-beli su slavili siguran trijumf i na gostovanju u Goriju (2:0). Šampion Srbije došao je u vođstvou 37. minutu golom Darka Brašanca (njegov pogodak možete videti OVDE), da bi plasman crno-belih u narednu rundu potvrdio Abubakar Oumaru pogotkom u 64. minutu susreta, sjajno se ubacivši u kazneni prostor domaćina, a zatim iskoristivši sjajnu asistenciju Andrije Živkovića kroz noge Kvahadzeu i poslavši loptu na istim način ispod golmana Ševčenka.

Ovim golom Oumaru se i u drugom uzastopnom meču upisao u strelce, pošto je pogodio mrežu i u meču protiv Metalca (u pobedi od 4:0). Takođe, njime se donekle iskupio za nestvaran promašaj samo šest minuta pre ovog pogotka, kada se još jednom ubacio iza leđa odbrane Dile, izbegao ofsajd zamku, ali je Ševčenko neverovatnom intervencijom sprečio ono što je, na već opisan način, ipak stiglo nekoliko minuta kasnije.

Sjajan gol Darka Brašanca možete da pogledate OVDE.