REPRIZA: Čukarički opet slavio u Humskoj

23.04.2016. 20:59
FK Partizan FK Čukarički
FK Partizan FK Čukarički / Izvor: MN Press

Utakmicu obeležili grubi međusobni dueli.

Čukarički je savladao Partizan u gostima (1:2) golovima Branislava Jankovića u 11 i Andrije Pavlovića u 89.minutu, dok je jedini gol za crno-bele postigao Valeri Božinov u 20.minutu.

Meč između Partizana i Čukaričkog je počeo povicima : "Uprava napolje!". Prvu šansu su gosti imali već u četvrtom minutu, posle prodora Filipa Stojkovića, ali Bojić je malo kasnio i nije uspeo da stigne loptu. Nakon toga narednih par minuta su crno-beli imali nekoliko šansi preko Nemanje Mihajlovića.

Spektakularan gol Božinova pogledajte OVDE .

Čukarički je poveo u 11. minutu golom Branislava Jankovića.  Najpre je Faul visoko na levoj strani izveden je sjajno, štoper Đurić dobio je duel na "drugoj stativi" odakle je glavom samo spustio loptu na peterac, a sve je čekao Branislav Janković koji je volej udarcem prosledio u Šaranov gol.

Devet minuta kasnije Valeri Božinov je izjednačio! Loptu mu je dodao zemljak Ivan Bandalovski, a on je lobirao Stevanovića. Nakon toga je otrčao u zagrlj treneru Tomiću, koji ga je pre toga javno kritikovao zbog prekomerne kilaže! Izgleda da su nakon ovog gola zakopali ratne sekire.

Da li je Partizan oštećen pogledajte OVDE .

U 32.minutu je mladi fudbaler Partizana Nikola Milenković napravio neobjašnjiv faul nad fudbalerom Čukaričkog Bojićem! Zbog toga je zaradio direktan crveni karton i napustio igru, a ubrzo nakon toga i Bojić je morao van terena, jer nije bio sposoban da nastavi utakmicu. Umesto njega u igru je u 35.minutu ušao Igor Matić.

FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Već u 37. minutu viđen je još jedan crveni karton, ali ovog puta za fudbalera Čukaričkog! Janković je  posle  starta nad Evertonom isključen iz igre . Do kraja prvog poluvremena nije viđeno ništa spektakularno.

Nemanja Mihajlović je u 53.minutu nakon driblanja šutirao sa dvadesetak metara, ali nedovoljno precizno.

Oko 60-tog minuta umalo su se golman Čukaričkog Stevanović i štoper Đurića povredili međusobno u sudaru posle centaršuta Bandalovskog, akcija je potom nastavljena, ali centaršut Mihajlovića s leve strane nije pronašao Božinova.