PARTIZANOVI PETLIĆI NE "POŠTUJU" NIKOG: Pao je Real, ne pomaže ni Zidanov sin (VIDEO)

12.06.2015. 15:43
Petlići Partizana
Petlići Partizana / Izvor: Printscreen: Youtube/Torneo Internazionale Memorial Giuseppe Augello

Generacija rođena 2002. godine uspešno startovala na međunarodnom turniru u Rimu.

Petlići Partizana pobedili su u prvoj utakmici na međunarodnom turniru "Đuzepe Auđelo" u Rimu, i to ni manje ni više Real Madrid. Crno-beli klinci koje predvodi trener Zoran Munja Mamić slavili su sa 1:0, a jedini gol dao je Čolić u 7. minutu.

- Ponosan sam na klince, jer su imali prilike i da ubedljivije poraze rivala, ali smo u nekoliko navrata promašili šanse, pa smo na kraju mogli biti i kažnjeni iz penala u poslednjem minutu. Verujem da će naši dečaci dugo pamtiti ovu pobedu - kazao je Mamić za sajt crno-belih.

Inače, u timu Reala igra i sin jednog od legendarnih "galaktikosa" Zinedina Zidana, Teo. Petlići crno-belih nalaze se u grupi C sa Realom iz Madrida, Laciom i Nuova Tor Tre Teste. Turnir će trajati do 14. juna.