29.04.2024.
117.1527
109.2537

ŠIROM EVROPE: Tadićev treći gol ove sezone, nula, Reala, Ramirez i Vilijan spasili Čelsi (VIDEO)

26.09.2015. 15:49
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Profimedia

Srpski repreztentativac postigao pogodak za Sautempton u 54. minutu. Madriđani odigrali bez golova sa Malagom. Mančester siti na dve utakmice primio šest golova.

Dušan Tadić nastavlja sa odličnim igrama u dresu Sautemptona. Reprezentativac Srbije postigao je treći pogodak ove sezone, a jedan je od najzaslužnijih za pobedu nad Svonsijem 3:1. On je u 54. minutu postigao pogodak i tako doveo svoju ekipu u vođstvo 2:0.

U ozbiljnu krizu je upao Mančester siti. U prvih pet kola Premijer lige nije primio nijedan gol, a na poslednje dve čak šest. Posle poraza na svom terenu u prošlom kolu od Vest Hema (2:1), “građani“ su još jednom razočarali navijače. Oni su u Londonu izgubili od Totenhema 4:1. Utakmicu su obeležile brojne sudijske greške. jer su čak tri gola postignuta iz ofsajda (pogledajte OVDE).

Real je u Primeri ostvario četiri uzastopne pobede u Primeri, ali je danas odigrao bez golova sa Malagom. Na taj način je prepustio lidersku poziciju Barseloni koja je kao gost pobedila Las Palmas 2:1. Malaga je od 77. minuta igrala bez Amrabata koji je dobio direktan crveni karton.

Posle pet uzastopnih poraza u Bundesligi, Borusija iz Menhengladbaha je stala na noge. Posle pobede nad Augsburgom u prošlom kolu, tim iz Menhengladbaha je kao gost pobedio Štutgart 3:1. Šestim porazom u sedam mečeva, domaći su ostali na pretposlednjem mestu i predstoji im grčevita borba za opstanak. Uostalom, takva je bila i prošla sezona.

Bajern nastavlja da korača ka odbrani titule, jer je ostvario i sedmu pobedu. Bavarci su sa 3:0 savladali Majnc, a dvostruki strelac je bio Robert Levandovski. Podserimo, Poljak je u prošlom kolu za devet minuta postigao pet golova protiv Volfsburga.