17°C
15.05.2024.
117.1155
108.571

PRIMERA: Barsa slavila, a Suarez se majstorski iskupio za promašeni penal (VIDEO)

17.02.2016. 20:40
Luis Suarez
Luis Suarez / Izvor: Reuters

Barselona vodi na tabeli sa 60 bodova, posle 24 utakmice.

Fudbaleri Barselone uvećali su razliku u odnosu na najbliže pratioce na tabeli u Primeri. Ekipa Luisa Enrikea je u zaostaloj utakmici španskog prvenstva pobedila na gostovanju Sporting Hihon sa 3:1 i sada ima 60 bodova. Na drugom mestu je Atletiko sa 54, dok posle 24 meča Real ima 53.

Zvezda traži talente van granica Srbije

Golove za goste dali su Lionel Mesi (o rekordu Argentinca pročitajte OVDE) i Luis Suarez. Jedini pogodak za Sporting postigao je Karlos Kastro. Na poluvremenu je bilo 2:1, a u 62. minutu Barsa je imala šansu da sa bele tačke poveća na 3:1. Odgovornost je preuzeo Suarez, ali nije bio uspešan. Kao da je Urugvajca stigla kazna zbog famoznog penala protiv Selte (više pročitajte OVDE). Golman Sportinga je odbranio.

SNAŠAO SE: Bivši trener Partizana brzo pronašao novi klub

Ipak, u 67. minutu, efektnim golom postavio je konačnih 3:1

CENI GA TRENER: Ljubimac Grobara dobija novu šansu