PROŠETAO SE KAO MESI, SLAVIO KAO RONALDO: Kojićeva golčina karijere za pobedu Gacijantepa! (VIDEO)

30.08.2015. 21:42
Nemanja Kojić
Nemanja Kojić / Izvor: MN Press

Bivši napadač Partizana postigao prelep pogodak u meču turske Prve lige.

Doskorašnji fudbaler Partizana Nemanja Kojić imao je fenomenalno veče u pobedi svog novog kluba Gacijantep BB protiv Erčijespora (2:1). Ovaj Lozničanin je samo dvadesetak dana od prelaska iz redova šampiona Srbije u člana turske Prve lige (drugi rang tamošnjeg takmičenja) počeo da se isplaćuje novom klubu, pošto je u drugom poluvremenu ovog susreta potpuno preokrenuo vođstvo domaćina iz prvog dela. On je već u 46. minutu poravnao rezultat, da bi najlepši momenat utakmice bio viđen u 58. minutu, kada je fantastičnim solo prodorom u stilu Lionela Mesija nadigrao gotovo celu odbranu protivničkog tima i doneo preokret gostima, da bi potom gol proslavio u stilu Kristijana Ronalda, prepoznatljivim skokom sa raširenim rukama pored tela.