SASTANAK ZVEZDA U LJUTICE BOGDANA: Jović i Vijeira za trijumf crveno-belih rezervista

23.11.2015. 16:13
Hugo Vijeira u prijateljskom meču između Crvene zvezde i Zvijezde 09
Hugo Vijeira u prijateljskom meču između Crvene zvezde i Zvijezde 09 / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com

Prijateljski meč na pomoćnom terenu stadiona "Rajko Mitić" obeležio je i povratak oporavljenog Mihaila Ristića.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Zvijezde 09 rezultatom 2:1 (1:1) u prijateljskom meču igranom na pomoćnom terenu stadiona "Rajko Mitić".

Rezervisti beogradskog sastava i igrači koji su imali manju minutažu u nedeljnoj pobedi nad Radničkim u Nišu dan kasnije dobili su priliku da u duelu sa "imenjakom" iz Etno sela Stanišić. Rezervisti lidera na tabeli Superlige nisu dobro počeli meč, jer su gosti već u prvom napadu stigli do jedanaesterca koji je skrivio Mamadu Mbođ. Domaći fudbaleri poravnali su rezultat na isteku jednog časa igre golom Luke Jovića, da bi u nastavku igre, tačnije u 68. minutu, pobedu beogradskoj Zvezdi doneo Hugo Vijeira koji je pokazao veliku želju, koja mu se na kraju isplatila.

Luka Jović u prijateljskom meču Crvena zvezda - Zvijezda 09
Luka Jović u prijateljskom meču Crvena zvezda - Zvijezda 09 / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda sledeći takmičarski meč igra u subotu, 28. novembra, kada u 19. kolu Superlige Srbije dočekuje Voždovac.

CRVENA ZVEZDA: Supić, Cvetković, Mbođ, Rendulić, Anđelković, Ahčin, Plavšić, Gavrić, Vered, Vieira i Jović. Rezerve: Vićić, N. Jovanović, Ristić, Adžić.

ZVIJEZDA 09: Jović, S. Nikolić, Boljanović, Bogićević, Ćosić, Đokić, Novaković, Kostić, M. Spasojević, Vučić, Zekić. Rezerve: Lakić, Babić, Topić, Stjepanović, Stevanović, Dražić, Eskić, Furtula, M. Nikolić, Hasanbašić, Avramović, Parmaković, Budečević, Šikuljak, Došlo, S. Spasojević.

Ko je najemotivnije doživeo pobednički gol Luisa Ibanjeza u meču protiv Radničkog u Nišu možete da pogledate OVDE.