SERIJA A: Interu samo bod, pobeda Kjeva u Đenovi

15.03.2015. 16:56 22:57
Lukas Podolski
Lukas Podolski / Izvor: Beta/AP

Milanezi odigrali samo 1:1 protiv ekipe koja je, posle Parme, najslabija u ligi. Tim iz Verone napravio veliko iznenađenje u 27. kolu.

Inter ni treći put uzastopno nije pobedio u Seriji A, pošto je na svom stadionu odigrao samo 1:1 protiv Ćezene. Posle Parme, najslabiji tim u ligi je poveo golom Defrela, ali je Palasio u drugom poluvremenu postavio konačan rezultat. Zdravko Kuzmanović je igrao do 46. minuta kada ga je zamenio Lukas Podolski, dok je Nemanja Vidić izostao zbog bolesti.

Najveće iznenađenje u 27. kolu Serije A napravili su fudbaleri Kjeva. Tim iz Verone je kao gost pobedio Đrenovu 2:0, a dvostruki strelac je bio Alberto Paloski. Kjevo je tako prekinuo seriju od tri meča bez pobede. Đenova ne igra dobro u poslednje vreme, a ovo joj je treći meč bez pobede.

Sasuolo je prekinuo seriju od četiri poraza i to pobedom nad Parmom 4:1. Posao im nije bio težak, jer se Parma nalazi u ozbiljnoj krizi i sva je prilika da će sledeće sezone da se takmiči u Seriji B. Gosti su od 60. minuta igrali sa desetoricom jer je Mirante dobio direktan crveni karton.

SERIJA A, 27. KOLO

Nedelja
Atalanta - Udineze                                                                       0:0