ŠIROM EVROPE: Subotić pokrenuo "milionere"! (VIDEO)

13.02.2015. 22:20
Fudbaleri Borusije Dortmund
Fudbaleri Borusije Dortmund / Izvor: Reuters

Ekipa Borusije iz Dortmunda savladala Majnc sa 4:2.

Ako je suditi po više nego interesantnom meču koji su odigrali Dortmund i Majnc (4:2) pred nama je uzbudljivo kolo u Bundesligi. Utakmica je počela onako kako je malo ko u Borusiji priželjkivao, pošto je Soto već u prvom minutu doveo Majnc u vođstvo. Ali "milioneri" svesni činjenice da im svaki bod znači, nisu se predavali što im se na kraju isplatilo. Igralo se svega četiri minuta u nastavku meča kada je posle kornera Šmelcera najviši u skoku bio Subotić koji je uspeo da poravna rezultat. A onda su za dva minuta viđena dva pogotka. Prvo je Rojs doveo svoju ekipu do vođstva, ali već u sledećem napadu rezultat je poravnao Mali. Novu prednost domaćinu obezbedio je Obamejang, a tačku na rezultat i bitnu pobedu stavio je Sahin golom u 78. minutu.