ŠMEKERSKI: Kako je Terim DOKAZAO sudiji da je GOL iz OFSAJDA (VIDEO)

22.05.2016. 21:52
Fatih
Fatih / Izvor: Reuters

Turska poražena od Engleske u Mančesteru.

Engleska je pobedila Tursku 2:1 u Mančesteru, u prvom pripremnom meču obe reprezentacije za EP u Francuskoj, a meč su obeležile sudijske greške i napadači Engleske Hari Kejn i Džejmi Vardi. Kejn je postigao vodeći gol za Englesku već u 3. minutu, ali iz ofsajda koji su videli svi, osim sudija.

DA LI JE OVO REALNO: Ibra dolazi u Mančester, ali neće da igra (FOTO)!

Selektor Turske Fatih Terim je, čim se snimak gola pojavio na internetu, prišao četvrtom sudiji i pokazao mu na telefonu da su glavni i pomoćni arbitar napravili veliku grešku kad su priznali gol Kejna.

SITAN DETALJ: Benzema nesvesno otkrio gde nastavlja karijeru (FOTO)

DOSTOJNA ZAMENA ZA IBRU: Vrhunski napadač stiže u Pariz (FOTO)

Napadač Totenhema je zatim kod rezultata 1:1 (izjednačio Hakan Ćalhanoglu u 11. minutu), nije iskoristio jedanaesterac, ali je pobedu Englezima doneo Džejmi Vardi golom u 83. minutu.

VEROVALI ILI NE: Bivši reprezentativac Nemačke igraće za Rusiju na EP u Francuskoj (FOTO)