26.04.2024.
117.1627
109.3752

ŠTA SVE MOŽEŠ U NJUJORKU ZA ČETIRI MINUTA: Vilja dao golčinu, a onda se OBRUKAO (VIDEO)

30.05.2016. 12:15
David Vilja
David Vilja / Izvor: Reuters
Na tabeli Istočne konferencije Njujork je četvrti, a Orlando sedmi.

David Vilja je čovek o kome se priča u Severnoj Americi. Španac je posle napuštanja Evrope karijeru nastavio u Njujork sitiju, a MLS utakmicu obeležila su njegova dva poteza. Prvo je na majstorski način lobovao golmana Orlanda, za prednost od 2:0.

Samo četiri minuta kasnije, u 70. minutu, nekadašnji napadač Sporting Hihona, Saragose, Valensije, Barselone i Atletiko Madrida se propisno obrukao. Nije iskoristio penal, odnosno okliznuo se, a lopta je otišla preko gola.

RETRO: Barselona predstavila NOVE dresove (VIDEO+FOTO)

NIJE MU DUGO TREBALO: Murinjo je povukao prvi potez! (FOTO)

U nastavku meča Orlando je u utakmici 14. kolu MLS-a izjednačio na 2:2, pa se Vilja može nazvati i tragičarem. Na tabeli Istočne konferencije Njujork je četvrti, a Orlando sedmi.

PROŠLO JE 365 DANA, ALI... Ovu majstoriju Mesija MORATE da pogledate još jednom (VIDEO)