13°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

U BOLNICI I NIČEG SE NE SEĆA: Grujić skrivio gol i POVREDIO se nakon ŽESTOKOG udarca (VIDEO +FOTO)

28.07.2016. 09:13
Marko Grujić
Marko Grujić / Izvor: Reuters

Čelsi pobedio, ali i prebio fudbalere Liverpula.

Čelsi je i u nimalo prijatljskom meču u Pasadeni pobedio Liverpul sa 1:0! I pak, ono o čemu će se mnogo više pričati je gruba, na momente prljava igra londonskih Plavaca koji su slavili golom Gerija Kejhila u 10. minutu.

Gol odluke pao je na samom početku, kad je Kejhil posle centaršuta iz kornera nadvisio Marka Grujića i zatresao mrežu Lverpula.

Srpski reprezentativac je u finišu prvog poluvremena doživeo neugodnu povredu posle neopreznog starta Bernarda Traore, koji je promašio loptu i udario Srbina u glavu. Gruja je završio u bolnici, a prema prvim informacija, ne seća se incidenta.

Međutim daleko nesmotreniji je u 70. minutu utakmice bio Sesk Fabregas, koji umalo nije prekinuo nogu Liverpulovom novajliji iz Estonije Ragnaru Klavanu. Naravno, crveni karton. Koji doduše pretučeni igrači poraženom tima nisu uspeli da pretvore makar u izjednačenje.

Pored Grujića, na ovom meču su igrala još dva naša fudbalera: Nemanja Matić je od početka do kraja nastupao u dresu Čelsija, dok je Lazar Marković u igru ušao u 63. minutu, kao jedna od pet izmena za kojima je tada posegao Liverpulov strateg Jirgen Klop.

REVOLUCIJA u svetu fudbala (FOTO)

Bila je ove se samo ne prijataljske utakmica – istako je posle utakmice Jirgen Klop, trener Liverpula.