U PARTIZANU BESNI: Bilo je pet sudija, četvorica nas osakatila

01.11.2015. 19:38
Dejan Dimitrijević
Dejan Dimitrijević / Izvor: MN Press

Crno-beli poraženi u utakmici 16. kola Superlige Srbije, od Metalca.

Metalac je bio bolji od Partizana minimalnim rezultatom (više pročitajte OVDE), a jedini gol postignut je sa bele tačke. Meč u Gornjem Milanovcu obeležili su i sporni detalji, tačnije sporne odluke sudije Dejana Dimitrijevića. Zbog toga, na sajtu crno-belih "grmeli" su zbog svega što se dešavalo, pre svega zbog penala i zbog prvog žutog kartona Miloša Ostojića.

Na tapetu nije bio samo Dimitrijević već i njegovi pomoćnici.

- Partizan izgubio protiv Metalca 1:0, u utakmici u kojoj je osakaćen od strane četvorice od ukupno pet sudija!

Ovakvu bruku od suđenja kao večeras u Gornjem Milanovcu odavno nismo videli u srpskoj Superligi. Glavni arbitar Dimitrijević, zatim oba njegova pomoćnika Petrović i Kurčubić, a onda i prvi dodatni sudija Brdar, takmičili su se u neznanju, a rekli bismo i iskazivanju zle namere. Dimitrijević je dosudio smešan penal za Metalac i još dao žuti karton Ostojiću (16. minutu), isključio je zbog drugog žutog kartona Ostojića u 30. minutu (posledično naravno zbog prvog, nepostojećeg kartona), nije svirao više nego očigledan penal za Partizan u 77. minutu (očigledno podizanje ruke igrača u živom zidu i odnošenje lopte posle slobodnog udarca Babovića), a i inače je sve vreme iritirao svojim neznanjem, nepoznavanjem fudbalskih pravila i fudbalske igre…

Pomoćnici Petrović i Kurčubić su više puta oštetili Partizan mahanjem nepostojećih ofsajda, gol auta umesto kornera, auta za jednu umesto za drugu ekipu…A što se tiče dodatnog sudije Brdara, on je imao svoju aktivnu ulogu u dosuđivanju nepostojećeg penala za Metalac iz kog je dat jedini gol na utakmici (Mladenović) - navedeno je u izveštaju na sajtu crno-belih.

Zamerke na suđenje imao je i šef stručnog štaba Ljubinko Drulović (više pročitajte OVDE), a OVDE pogledajte kako su se zabavljali Partizanovi Bugari

OVDE pročitajte kakve su navijačke reakcije na Tviteru.