06.05.2015. 14:47
Partizan-Srem Jakovo
Partizan-Srem Jakovo / Izvor: Foto: partizan.rs

Crno-beli rezervisti odmerili snage sa srpskoligašem iz Jakova.

U okviru prijateljskog susreta, kombinovani tim Partizana je na Teleoptiku savladao Srem iz Jakova sa 6:1. Utakmicu na kojoj su šansu dobili igrači sa manjom minutažom, kao i mlade nade crno-belih obeležio je povratak Miroslava Vulićevića koji je zaigrao posle gotovo sedam meseci pauze zbog povrede.

Iskusnom beku bilo je dovoljno pola sata na terenu, da pokaže svoje znanje. On je već u 5. minutu poslao idealnu loptu do Kojića koji je glavom loptu smestio u mrežu. Svega nekoliko minuta kasnije crno-beli su duplirali svoju prednost kada je Kojić dodao do Lukića koji je prosledio loptu do slobodnog Luke koji je smestio u mrežu. Ponovo je Vulićević bio u centru pažnje u 18. minutu kada je još jednom pronašao Kojića koji je upisao svoj drugi pogodak. U 26. minutu Mrdaković je iskosa uspeo da matira Lukača i postigne kako se kasnije isposavilo počasan pogodak za ekipu iz Jakova. Do odlaska na odmor viđena su još dva pogotka, prvo je mrežu srpskoligaša zatresao Đurić da bi potom sa tridesetak metara Bogdanovića savladao Marković. Tačka na rezultat stavljena je u 70. minutu kada je Rudan pronašao put do mreže.

PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Ostojić, Ćirković, Marković, Smiljanić, Luka, Lukić, Đurić, Bogosavac, Kojić. Igrali su još: Kljajić, Milenković, Jovanović, Živanović, Jović, Zlatanović, Ilić, Rudan.

SREM (J): Bogdanović, Mirković, Šoškić, Simunović, Pajković, Jovanović, Belaćević, Radosavljević, Arsenović, Đerić, Mrdaković. Igrali su još: Mišković, Gangulj, Simić, Milošević, Gmizić, Mitrović, Mančić, Bajović, Marković, Kresojević, Sladaković.

OVDE možete pogledati šta po mišljenju Nikole Drinčića Partizan treba da uradi kako bi u evropskim takmičenjima imao značajniju ulogu, a OVDE pogledajte zbog čega Kojić nije efikasniji u domaćem prvenstvu.