HAOS U PIREJU: Duel Grčke i Bosne BIO PREKINUT, bilo i SKIDANJA GAĆA! (VIDEO)

13.11.2016. 22:37
Dzeko
Dzeko / Izvor: Reuters

Sudija nije imao izbora.

Disciplinska komisija UEFA imaće mnogo posla zbog dešavanja pre i tokom meča Grčke i Bosne i Hercegovine koji je okončan remijem 1:1. Pre meča pristalice domaćih prebile su trojicu navijača gostiju, a nereda je bilo i na tribinama stadiona Jorgos Karaiskakis u Pireju. Bosanski navijači su posle vodećeg gola njihovih ljubimaca zapalili baklje, a Grci su na to reagovali, i došlo je do razmene baklji, pa je se sudija Jonas Erikson na kratko prekinuo meč, bilo je posla i za delegata, a kapitena BiH Edin Džeko je prišao tribini i molio navijače da se smire.

Prekid je potrajao nekoliko minuta, a utakmica je posle privedena kraju. Sudija Erikson je u meču nabijenom tenzijama pokazao dva crvena kartona, domaćem igraču Kirjakosu Papadopulosu i napadaču BiH Edinu Džeku. Pogledajte urnebesnu situaciju u Atini.

Veliki bod Grčkoj je doneo Jorgos Cavelas koji je bio strelac u petom minutu nadoknade i tako podigao na noge sve navijače Helena. BiH je posle remija veoma daleko od plasmana u baraž za plasman na SP.