10 EVRA ZA ČETNIKOVU PLATU: Torcida vređala Roberta Prosinečkog (FOTO)

21.08.2023. 08:34
Robert Prosinečki
Robert Prosinečki / Izvor: MN Press

Bili ne vole Žutog.

Fudbaleri Hajduka pobedili su Rudeš na gostovanju sa 2:0 u petom kolu hrvatske lige. Na meti splitske Torcide našao se Robert Prosinečki, trener domaćina koji je dočekan vulgarnim skandiranjem i transparentom.

OVAKO NE IGRA ČOVEK KOJI ODLAZI IZ KLUBA: Gol i asistencija Vlahovića za 20 minuta na startu Serije A (VIDEO)

ŽIVKOVIĆ BRILJIRAO: Nova dva gola Nišlije srušila Asteras!

NIJE POČELO KAKO TREBA ZA MURINJA: Salernitana odnela bod iz Rima

- 10 evra može hvala, ipak četniku nije plata mala - podigla je Torcida transparent upućen Robiju, dok hrvatski mediji pišu da je Rudeš za ovaj meč povisio cene ulaznica.

Popularni Žuti nije omiljen među navijačima Torcide jer branio boje njima omraženih klubova Dinama i Crvene zvezde.

Hajduk je prvi na tabeli sa maksimalnim učinkom, dok je Robijev Rudeš pretrpeo svih pet poraza.