AJAKS UBEDLJIV: Tadić PONOVO strelac (VIDEO)

24.02.2019. 14:43
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: MN Press

Kopljanici slavili sa 5:1.

Fudbaleri Den Haga i Ajaksa odigrali su utakmicu 23. kola holandske Eredivizije, a gosti iz Amsterdama su slavili sa ubedljivih 5:1. Jedan od strelaca bio je i Dušan Tadić. Poveo je domaćin u 37. minutu, a na 1:1 izjednačio je Doni Van de Bek u 39. U prvom minutu sudijske nadoknade u prvom poluvremenu reprezentativac Srbije je bio precizan sa bele tačke.

U nastavku meča golove su dali i Hakim Zijeh (dva) i Kasper Dolberg, za 18. trijumf u sezoni. Tadić je na terenu bio do 75. minuta.

Kopljanici su trenutno na drugom mestu tabele. Inače, Tadić je postao prvi igrač iz Eredivizije koji je ove sezone postigao 25 golova (16 u ligi) u svim takmičenjima.

NEMOJ JA NJEGOV DOSIJE DA OTVORIM: Bivši selektor OŠTRO uzvratio Rambu Petkoviću (FOTO)