13°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

POSLAO ŠTOPERA PO BUREK, POSLE POCEPAO MREŽU: Het-trik Mitrovića za poluvreme! Nema milosti (VIDEO)

29.09.2021. 21:48 22:50
Mitar
Mitar / Izvor: Foto: streamja printscreen

Kakav napadač!

Aleksandar Mitrović je najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije, ali reklo bi se da je na putu da u istoj meri postane i legenda londonskog Fulama. Popularni Mitrogol je opet napravio šou i za 45 minuta postigao het-trik protiv Svonsija u desetom kolu Čempionšipa, te doneo svom klubu trijumf.

TEŠKA PROVOKACIJA ZA GROBARE: Liga konferencija imala lepu objavu o Partizanu, ali odgovor - najbolniji

JEDNA POZICIJA JE VELIKA NEDOUMICA: Stanojević spremio sastav za Floru, OVO MORA da bude dovoljno za tri boda

SASVIM GROBARSKI SPISAK: Vujačić i Šćekić u selekciji, ali i još 6 BIVŠIH CRNO-BELIH ASOVA! Među njima Jovetić

Fulam je za poluvreme stigao do prednosti od 3:1 na svom terenu, a sva tri pogotka delo su bivšeg napadača Partizana.

Mitrović je načeo goste u 12. minutu, onda sjajnim lažnjakom i preciznim udarcem u 32. duplirao prednost na asistenciju Kebana.

Smanjio je Paterson u 38. minutu igre, međutim pred sam odlazak na pauzu opet je Srbin moćnim šutem pogodio mrežu i tako već u prvoj polovini meča pečatirao sebi het-trik.

Rezultat se do kraja nije menjao i Fulam je slavio 3:1.

Neverovatna klasa od napadača i još je neverovatnije da igra u drugoj ligi Engleske. On je trenutno i najbolji strelac Čempionšipa sa trenutnih 10 pogodaka ove sezone.