11°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

DEBAKL PROTIV ARMEJACA: Katastrofalne greške golmana, zaigrali Leonardo i Đurđević (GOLOVI)

01.07.2017. 18:54
Tava
Tava / Izvor: Foto: FK Partizan

Poraz u Austriji.

Partizan je ubedljivo izgubio od CSKA (0:3) u prijateljskom meču u Austriji u meču koji je obeležila katastrofalne greške golmana crno-belih Filipa Kljajića i Nemanje Stevanovića, ali i povratak u tim Leonarda i Uroša Đurđevića koji su odigrali drugo poluvreme. Trener Partizana Miroslav Đukić je u prvom poluvremenu na teren poslao kombinovani sastav, dok je u drugom uveo većinu nosilace igre iz prethodne sezone, ali prekasno da bi se izbegao ubedljiv poraz od kombinovanog sastava Armejaca.

IZLAZE NA MEGDAN CRNO-BELIMA: Budućnost sprema ZAMKU Partizanu!

ADUT ZA TITULU: Bivši prvak Evrope kupuje Jovetića (FOTO)

CSKA je ubedljivo savladao Partizan iako je igrao bez reprezentativaca Rusije koji se još nisu priključili ekipi posle ispadanja sa Kupa konfederacija. Istini za volju, Partizan je prvo poluvreme igrao bez gotovo svih standardnih prvotimaca iz prethodne sezone. Meč je obeležila katastrofalna greška golmana Partizana Filipa Kljajića koji je Armejcima bukvalno poklonio drugi gol. I treći gol je plod velike greške golmana, Nemanja Stevanović je slično kao i Kljajić, pogrešio i dao loptu u noge Čalovu koji je umeo da taj poklon pretvori u konačnih 0:3. Prvi minuti Leonarda i Đurđevića, kao ni ulazak većine standardnih prvotimaca u drugom poluvremenu, nije pomogao crno-belima da izbegnu ubedljiv poraz koji svakako mora da zabrine navijače Partizana jer je do meča protiv Budućnosti u kvalifikacijama za Ligu šampiona ostalo još samo 10 dana.

ODLUČUJUĆI FAKTORI: Evo šta je PRESUDILO da Tom Vilson dođe u Partizan (FOTO)

Panti
Panti / Izvor: Foto: FK Partizan

PARTIZAN - CSKA MOSKVA 0:3

STRELCI: Kučajev u 17. i Vitinjo u 30. i Čalov u 86. minutu. STADION: stadion u Vildonu (Austrija). GLEDALACA: 300. SUDIJA: Rene Ajzner (Austrija).

PARTIZAN: Kljajić, Radin (od 60. Vulićević), Marković (od 60. Ostojić), Miletić (od 60. Ćirković), Bošnjak (od 60. Miletić), Marjanović (od 60. Everton), Jevtović (od 46. Kosović, od 79. Ilić), Alen Stevanović (od 46. Đuričković, od 75. Mihajlović), Pantić (od 60. Janković), Tavamba (od 46. Đurđević), Đilas (od 46. Leonardo).

CSKA MOSKVA: Pomazun, Černov,  Fernandes (od 46. Milanov), A. Berezuckij (od 64. Nababkin), V. Berezuckij, Ščenikov, Vernblum, Natho, Kučajev, Vitinjo, Čalov.