BAČKA ISČUPALA BOD: Sjajan meč, šest golova, dva penala i dva preokreta (FOTO)

30.11.2018. 20:35
OFK Bačka
OFK Bačka / Izvor: MN Press

Lep start kola.

Sjajan start 18. kola Super lige Srbije. na meču U Bačkoj Palanci videli smo šest golova, dva preokteta i nekoliko odličnih poteza videli smo na meću između Bačke i Napretka koji su, na kraju podelili bodove - 3:3.

Videli smo i dva penala za Bačku kod kojih ništa nije bilo sporno, ali jeste u 87. minutu kada je Napredak isto tražio udarac sa bele tačke.  Enver Alivodić je oboren, kontakta je bilo, ali je sudija Ilija Brdar dao žuti karon zbog simuliranja igraču gostujućeg tima. Dao ga je i Vuliću, kapitenu Napretka, koji je najviše protestvovao zbog ovakve odluke kontroverznog Brdara.

JURIŠ NA EVRO TITULU: Džajić na Kosmetu najavio Zvezdine velike planove za Ligu šampiona

Aleksa Vukanović
Aleksa Vukanović / Izvor: MN Press

JOVELJIĆ POSLE DEBIJA U LŠ: Porasli su apetiti, priželjkuje da MATIRA BUFONA (VIDEO)

Milan Vulić je otvorio goleadu u 12. minutu kada je doveo Kruševljane do prednosti. Već u 18. je  Filip Bajić izjednačio golom sa bele tačke i rezultatom 1:1 okončano je prvo poluvreme.

Početkom drugog dela domaćin je preokrenuo rezultat. Damir Čeković je u 58. doneo prednost Bačkoj, ali su usledila još dva gola, Nikola Eskić u 66. i Aleksa Vukanović u 71. kreirali su novi preokret i doneli vođstvo "čarapanima" od 3:2.

Ni to nije bilo dovoljno da Napredak bodove odnese u Kruševac, jer dva minuta posle trećeg gola za goste dosuđen je još jedan penal za Bačku. Bajić je postavio konačnih 3:3.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.