BARSA JE ZASLUŽENO SLAVILA: Katolonci pobedili u "EL KLASIKU"

24.07.2022. 07:54
FK Barselona
FK Barselona / Izvor: Reuters

Odigrano u Americi.

Fudbaleri Barselone su slavili sa 1:0 protiv Reala u u okviru priprema, u Las Vegasu, na Alidžent stadionu gde svoje mečeve igra NFL ekipa Las Vegas Rejdersa.

HALANDOV DEBI IZ SNOVA: Postigao jedini gol na prvom meču za Siti

Igra u Mančester junajtedu, a ne ume da pimpuje? Mada... možda to i nije tako čudno (VIDEO)

NEJMAR I PSŽ!? Brazilac otkrio gde želi da nastavi karijeru

Brazilac Rafinjo je projektilom u 27. minut rešio El Klasiko i nagovestio da bi mogao da predstavlja kapitalno pojačanje za ovaj tim Ćavija Ernandeza.

Tom golu je kumovala katastrofalna greška u predaji lopte Edera Militaa, koji je umesto da otkloni opasnost daleko od svog gola, prebacio loptu na suprotnu stranu pravo pred noge Brazilcu. Ovaj ni časa nije oklevao, usledio je udarac iz drugog kontakta sa loptom, sa dvadesetak metara udaljenosti pravo u rašlje.

Robert Levandovski je već na vatrenom krštenju, gde je dobio šansu u prvih 45 minuta, pokazao kakvo će biti pojačanje. Na samom startu utakmice jedan odličan šut zaustavio mu je Kurtoa, a nešto kasnije u poslednjem trenutku je bio izblokiran.

Kod Reala se videlo da igra bez Karima Benzeme ne izgleda previše ubojito, pogotovo ako se uzme u obzir da je Eden Azar bio u napadu.

Najnovije vesti iz sveta fudbala pročitajte OVDE.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Sejduba Suma dribla Harija Megvajera