19°C
21.05.2024.
117.1131
107.829

Bejlu pukao film, Real više nije prvi, ali ceo Madrid bruji o golmanskoj paradi Serhija Ramosa! I naravno, Ronaldu! (VIDEO)

01.03.2017. 23:31
Serhio Ramos
Serhio Ramos / Izvor: Reuters

Las Palmas osvojio bod u Madridu i pored dva gola Kristijana Ronalda.

Madridski Real predao je prvo mesto na tabeli Barseloni. "Kraljevski klub" izborio je remi na svom terenu sa Las Palmasom 3:3 (1:1) u 25. kolu šampionata. Na konačan rezultat u dobroj meri je uticalo isključenje Gereta Bejla koji je u 47. minutu dva puta šutnuo gostujućeg fudbalera Džonatana Vijeru, a zatim ga i odgurnuo. Sasvim dovoljno za crveni karton. U tom trenutku bilo je 1:1 (Isko 8 - Tanausu 10).

VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO: Barsa dala šest golova, a onda je objavljena vest koja je šokirala sve na "Nou kampu" (FOTO)

Las Palmas je iskoristio brojčanu nadmoć i sa dva pogotka u drugom poluvremenu stigao na korak do tri neplanirana boda. Pored Bejla, kratku sekvencu imao je i Serhio Ramos. koji je skrivio penal u 55. minutu.

Kapiten Madriđana napravio je paradu prilikom šuta fudbalera gostiju, lopta ga je pogodila u ruku, a sudija David Fernandez je procenio da je postojalo osnova za udarac sa bele tačke. Vijera je bio precizan za 2:1, a tri minuta kasnije u strelce se upisao i Kevin-Prins Boateng. Međutim, Kristijano Ronaldo je u 86. minutu iz penala, pa u 90. iz igre izborio nerešen rezultata za apsolutnog favorita na ovom meču.

Real posle 25. runde ima 56 bodova, jedan manje od lidera Barselone, ali "kraljevići" imaju i utakmicu manje. U svakom slučaju, tim Zinedina Zidana je u krizi, jer  drugi put u poslednja tri kola nije osetio slast pobede, pa se očekuje neizvestan finiš La Lige.

VEČE ČUDA U BARSI: Nejmar ubio pauka sa Mesijevog mesta, lob Argentinca glavom i nevidljiva raketa Suareza (VIDEO)