BELGIJANCI OČAJNI PRED MUNDIJAL: Egipat im održao fudbalsku lekciju!

18.11.2022. 18:36
Fudbalska reprezentacija Belgije
Fudbalska reprezentacija Belgije / Izvor: Profimedia

Iznenađe...

Fudbaleri Belgije izgubili su od Egipta sa 2:1 u poslednjoj pripremnoj utakmici pred Mundijal. Ekipa selektora Roberta Martineza nije ostavila dobar utisak, a videćemo kako će sve funkcionisati kada na red dođu mnogo važnije utakmice.

Budi u timu koji ne gubi - svakog dana Mundijala Mozzart deli 11 puta po 50.000 dinara

ORLOVI UBACILI U PETU: Srbija za dva minuta dala DVA gola, Tadić i Vlahović kombinuju "žmureći" (VIDEO)

KAPITENČINO NAŠA! Kakav spektakularan gol Tadića iz SLOBODNJAKA - Brazilci se već tresu (VIDEO)

NESMOTRENO - OVO NE SME DA SE DOGAĐA: Srbija napravila PENAL, Bahrein izjednačio sa bele tačke (VIDEO)

Egipćani, koji neće biti učesnici Mundijala, poveli su u 33. minutu golom Mostafe Mohameda, pre toga je veliku grešku načini De Bujne koji mu je poklonio loptu u opasnoj zoni.

U prvom minutu nastavka Mohamed Salah je odličnim dubinskim pasom "spojio" Trezegea sa golom, a napadaču Trabzona preostalo je da matira Kurtou za 2:0.

Belgijanci su do kraja uspeli samo da ublaže poraz pogotkom rezervnog centarfora Loisa Opende u 76. minutu.

Podsetimo, Belgija će na Mundijalu igrati u grupi F zajedno sa Kanadom, Hrvatskom i Marokom. Martinezova ekipa prvi meč igra 23. novembra protiv Kanađana.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.