BIVŠI TRENER CRNO-BELIH DELI LEKCIJE: Jokanović SRUŠIO Kardif!

26.12.2017. 19:57
Slaviša Jokanović
Slaviša Jokanović / Izvor: Profimedia

Na programu 24. kolo Čempionšipa.

Nisu mogli da požele lepši Boksing Dej fudbaleri Fulama. Tim koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Slaviša Jokanović napravila je veliko iznenađenje u 24. kolu Čempionšipa i slavila na terenu Kardifa 4:2. Nekadašnji trener Partizana uspeo je da zaustavi po mnogima, jednu od najboljih ekipa u Drugom rangu takmičenja i trijumfom napravi korak više ka plasmanu u plej-of.

NOĆNA MORA BURSE: O golčini bivšeg igrača crno-belih BRUJI cela Turska! (VIDEO)

GROBARI SU REKLI SVOJE: Vezista Partizana DOBIO ponudu koja se ne odbija!

FK Kardif
FK Kardif / Izvor: Profimedia

Bio je to drugi uzastopni poraz Velšana, čime su skliznuli sa druge pozicije na tabeli. Gosti iz Londona dominirali su do poluvremena i poveli preko Toma Rima u 11. minutu, da bi u 58. prednost povećao Ajte.

Još se igrači Fulama nisu propisno radovali golu, kada je Zohora dva minuta posle toga vratio neizvesnost i smanjio na 2:1.

Supertalentovani Sesenjon je u 78. ponovo povećao vođstvo gostiju, da bi Kardif u sudijskoj nadoknadi vremena ponovo stigao na gol minusa - 2:3. Konačan rezultat postavio je norveški internacionalac Johansen, iz odlične kontre i istrčavanja od preko 70 metara.

Ekipa sa Krejven Kotidža trenutno ima 35 bodova, šest manje od Šefild junajteda, koji se nalaziji na poziciji za baraž.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.