BLAMAŽA VEKA: Bivši Ljubimac Grobara napravio KIKS o kome bruji Evropa (FOTO)

04.03.2019. 21:34
Milan Lukač
Milan Lukač / Izvor: MN Press

Ovo se ne pamti.

Bivši golman Partizana Milan Lukač baš nema sreće. U prethodnom kolu turskog šampionata protiv Galatasaraja branio je fenomenalno do poslednjeg minuta, da bi iz katastrofalne greške primio gol koji je timu iz Istanbula doneo pobedu. Samo sedam dana kasnije, Lukač je napravio još sramniji potez, koji ovog puta, nije skupo koštao njegov Akhisar.

Kada mu je saigrač odigrao povratnu, u želji da interveniše, Milan Lukač je promašio celu loptu, koja je odsela iza njegovih leđa.

Srećom po fudbalere Akhisara, ovo se dogodilo u 65. minutu, pa su domaći igrači napravili potpuni rezultatski preokret i slavili sa 3:1, zadržavši šanse za opstanak u eliti. Srpski čuvar mreže, uprkos tome, moraće da dobro razmisli o poslednjim potezima, kako ne bi izgubio mesto među stativama.

Pogledajte kako izgleda američka odbojkašica Kelsi Robinson.