BLAMAŽA ZA SVE PARE: Drugoligaš eliminisao Mančester iz FA Kupa

05.02.2022. 08:13
FK Mančester junajted
FK Mančester junajted / Izvor: Reuters

Midlzbro slavio na Old Trafordu.

Fudbaleri Mančester Junajteda, zaustavljeni su u četvrtoj rundi FA Kupa. Od njih je nakon penala, bio bolji drugoligaš Midlzbro. U regularnom toku meča bilo je 1:1, a gosti su plasman u sledeću fazi obezbedili posle izvođenja penala.

Zemunac čeka neprijatelja Srba

LALATOVIĆ SE VRATIO I ODMAH PROKLJUČAO: E, sad da vidimo da li Radnički ispada!?

ŠTA MU SE DESILO? Drastično se PROMENIO, Grof više ne liči na sebe (FOTO)

Moglo se naslututi da neće ići lako sa ekipu Ralfa Rangnika nakon što je Kristijano Ronaldo propustio priliku da ekipu dovede u vođstvo iz jedanaesterca u 20. minutu

Ono što Portugalac nije mogao, uradio je Džejdon Sančo pet minuta kasnije prvim golom u kupu za "crvene đavole" na asistenciju Bruna Fernandeša.

Imao je favorizovani Junajted vođstvo sve do 64. minuta kada je poravnao Met Kruks. Međutim, postavlja se pitanje kako sudja Entoni Tejlor nije poništio ovaj pogodak s obzirom na to da je Dankan Votmour igrao rukom pre nego što je uposlio Kruksa.

Meč je otišao u produžetke, a potom i u penale koji su se protegli do osme serije. Na kraju je tragičar bio mladi Entoni Elanga koji je jedini promašio u penal seriji.