06.08.2017. 18:19
Miodrag Grof Božović na klupi Rostova
Miodrag Grof Božović na klupi Rostova / Izvor: Profimedia

Odigrana utakmica 4. kola Premijer lige.

Arsenalu iz Tule nije krenulo najbolje u Premijer ligi Rusije. Ekipa Miodraga Božovića je u utakmici 4. kola upisala treći poraz u sezoni i sada je sa tri boda na 13. mestu na tabeli. U današnjem meču, Arsenal je bio domaćin, ali je izgubio od ekipe Tosno. Rezultat je bio 2:1, iako je poveo Arsenal golom Kantemira Berhamova u 40. minutu. Onda je u nastavku meča došlo do preokreta, Vagiza Galiulina i Evgenija Markova. Imao je Arsenal priliku i da izjednači, ali je u 69. minutu Luka Đorđević promašio penal.

PRIZNAO RUSIMA: Božović otkrio koje igrače Zvezde bi doveo u Arsenal (FOTO)

POZNAJE I ZVEZDU I KRASNODAR: Božovićevu analizu će svi PAŽLJIVO pročitati (FOTO)

U prvom kolu, Arsenal je izgubio od Lokomotive sa 1:0, zatim je kao domaćin pobedio SKA (1:0), da bi u trećem kolu izgubio od Rubina (2:1). U sledećem kolu, gostovaće Spartaku u Moskvi, pa je teško očekivati da tada osvoji bodove.

KOMJUNITI ŠILD: Arsenal osvojio 15. trofej, ali je ovaj po jednom detalju POSEBAN (FOTO)