BRAGA PREJAKA ZA TSC! Vicešampion Srbije na kolenima u Portugaliji, ipak nije sve izgubljeno (VIDEO)

08.08.2023. 22:52
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press

Treba nadoknaditi zaostatak.

Fudbaleri TSC-a poraženi su u svom prvom meču u istoriji kluba u kvalifikacionoj utakmicu za Ligu šampiona. Od njih je u trećem kolu u Portugaliji bila bolja ekipa Brage, koja je slavila sa 3:0.

SD SAZNAJE! BOMBA u Partizanu, stiže američki plej, bivši saigrač Jokića u Denveru

ZAVRŠEN POSAO: Milivojević potpisao! Ugovor je na GODINU DANA, a sarađivaće s bivšim trenerom Partizana

Čvrsto i odlučno ušao je vicešampion Srbije u ovaj susret, ali je od samog starta bilo jasno da je portugalski predstavnik znatno kvalitetniji tim, te je diktirao tempo tokom čitavih 45 minuta prvog poluvremena.

Tim iz Bačke Topole izdržao je svega 17 minuta, nakon čega je za samo 120 sekundi primio dva gola.

Najpre je Bruma izuzetnim udarcem iz daljine doneo prednost Bragi, da bi zatim dva minuta kasnije Pici matirao Ilića, za dupliranje vođstva domaćinu.

Mreže su mirovale do kraja poluvremena, a u nastavku je TSC probao presingom, ali nije imao dovoljno goriva. Braga je podigla kočnicu, ali nije dozvolila srpskom timu da ih ugrozi.

Da stvar bude gora, u samoj završnici, tri minuta pre kraja, Braga postiže još jedan gol, preko Đaloa, te slavi sa 3:0

Ipak, nije sve gotovo, pošto nas sledeće nedelje očekuje revanš u Srbiji, gde će TSC ugostiti Bragu i pokušati da nadomesti zaostatak od dva gola.

Ko bude bolji u ovom dvomeču, u narednoj rundi čeka pobednika iz okršaja Panatinaikosa i Olimpika iz Marseja.

AEK - Dinamo (odloženo)

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Dunja Svilar, sestra golmana Mileta Svilara