13°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

BRAZILCI POSLALI PORUKU PIKSIJEVIM ORLOVIMA! Karioke deklasirale protivnika, spremni za Katar

02.06.2022. 16:59
Dragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije
Dragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press

Vrlo ubedljivo.

Fudbaleri Brazila pobedili su u Seulu selekciju Južne Koreje sa 5:1, u prijateljskom meču. Karioke su povele već u sedmom minutu preko Rišarlisona, a izjednačenje domaćoj selekciji donosi u 31. minutu Hvan Ju Džo.

Mozzart avion za Katar je do pola pun. Budi spreman za drugu fazu ukrcavanja!

BIĆE REAL JOŠ MOĆNIJI: Prvo VELIKO pojačanje stiglo u Madrid

PIRLO U BEOGRADU: Legenda pominjala Mihu i Stankovića! "Navijaću za Srbiju na SP"

Nejmar u nastavku postiže dva gola sa penala, u 42. i 57. minutu, da bi se do kraja meča u strelce upisali i Kutinjo u 80. i Gabrijel Žezus u trećem minutu nadoknade.

Brazil naredni prijateljski meč igra 6. juna protiv Japana, koji je u pripremnoj utakmici pobedio Paragvaj sa 4:1.

Podsećamo, naša reprezentacija će prvi meč na Mundijalu u Kataru igrati upravo protiv selekcije Brazila, a u grupi sa četom Dragana Stojkovića Piksija biće još Kamerun i Švajcarska.