21°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

SITI SVE ZAVRŠIO ZA SEDAM MINUTA: Šestica Građana, Brentford produžio lošu seriju Čekićara

04.11.2023. 18:00
FK Mančester siti
FK Mančester siti / Izvor: Reuters

Odigrano je pet mečeva.

Fudbaleri Mančester sitija bez problema su savladali Bornmut (6:1), dok je Brentford posle preokreta bio bolji od Vest Hema (3:2) u mečevima 11. kola Premijer lige.

PREMIJER LIGA: Junajted u zaustavnom vremenu stigao do tri bodaFulam - Mančester junajted

PREMIJER LIGA: Junajted u zaustavnom vremenu stigao do tri boda

"Da naučiš da ceniš i poštuješ ono što imaš" Tadić prokomentarisao Ajaksove rezultate Dušan Tadić

Mesijeve loše vesti za navijče Barselone: Ne verujem da ću se ikada više vratiti da igram u EvropiLionel Mesi

Građani su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu i to u intervalu od svega sedam minuta. Tri puta se tresla mreža gostiju, a strelci su redom bili Doku, Silva, Akandži.

U nastavku je Foden postigao još jedan pogodak za domaće, da bi Sinistera minuta pre kraja ublažio poraz Trešnjica. Do kraja meča Silva je postigao još jedan pogodak, a Ake je u samoj završnici postavio konačan rezultat.

Treba istaći da je Doku pored pogotka upisao i četiri asistencije.

Najuzbudljivije je bilo u malom londonskom derbiju gde je Brentford posle preokreta produžio lošu seriju Vest Hema. Naime, tim Dejvida Mojesa je u seriji od četiri meča bez pobede.

Brentford je poveo u 11. minutu, a strelac je bio Nil Mopej. Ipak, Vest Hem je do poluvremena preokrenuo rezultat golovima Kudusa i Bovena. Ipak, loše drugo poluvreme koštalo je goste.

U 55. minutu je Mavropanos postigao autogol, da bi potpuni preokret i tri boda svom timu doneo Kolins 20 minuta pre kraja.