08.03.2020. 17:53 17:59
Bajern
Bajern / Izvor: Reuters

25. kolo

Fudbaleri Bajerna su u 25. kolu Bundeslige slavili na svojoj Alijanc areni protiv ekipe Augsburga sa 2:0 (0:0).

NAKON ŠTO JE HTEO DA PREBIJE SAIGRAČA, TADIĆ OBJASNIO: Mi, Srbi, smo takvi (VIDEO)

SKANDAL: Ćerka LEGENDE šampiona DILOVALA drogu! Zbog BEŽANJA od kuće čeka je SUROVA kazna

KAKVA SREĆA: Prvotimac Leverkuzena proslavio rođendan sa tortom Crvene zvezde! (FOTO)

U prvom delu nije bilo golova, ali ni izglednijih prilika, najbolju je tek u nadoknadi imao Tomas Miler, ali je neprecizno šutirao iz dobre pozicije.

Ipak, nakon samo osam minuta igre u drugom delu, iskupuio se iskusni napadač, pobegao je odbrani i jednu sjajnu loptu Boatenga pretvorio i 1:0 za Bavarce.

Taj pogodak je otključao utakmicu, u nastavku smo videli pregršt prilika na obe strane, Nojer je odlično intervenisao u par navrata, istakao se i golman Augsburga Lite nakon pokušaja Zirksija i Kutinja, dok je Gnabri slabom završnicom upropastio dve dobre prilike da reši pitanje pobednika. Sve je postalo jasno u prvom minutu nadoknade, briljantna akcija Gorecke i Gnabrija, odigrali su sjajan dupli pas, izbacili gotovo celu odbranu gostujućeg sastava, na kraju bivšem fudbaleru Šalkea nije bilo teško da se upiše u listu strelaca i tako otkloni sve sumnje o konačnom ishodu ovog susreta.

Ovim trijumfom je Bajern pobegao Lajpcigu na vrhu tabele, nakon 25 odigranih mečeva imaju četiri boda više od Bikova, Augburg je 14. sa 27 osvojenih bodova, 28 manje od današnjeg rivala.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, poznata hokejaška navijačica

DELIJE OČIMA NE VERUJU: Grci donose važnu ODLUKU koja se tiče Zvezde!

OVO TENIS JOŠ NIJE VIDEO: Na turniru u indijan Velsu PROMENA koja će mnogo uticati na igrače

ZAKUVALO SE: Mornar sve BLIŽI plej-ofu ABA lige!