BUNDESLIGA: Jović odličan, Ajntraht lako sa fenjerašem (FOTO)

Igra se 22. kolo u nemačkom šampionatu.

Borusija iz Dortmunda upisala je pobedu u 22. kolu Bundeslige, a isti uspeh ostvario je i Ajntraht iz Frankfurta koji je na svom terenu dočekao fenjeraša Kelna.

PREMIJER LIGA: Milivojević GOLOM ublažio poraz Palasa (VIDEO+FOTO)

SERIJA A: Everton na debiju video MOĆNI Milan (VIDEO+FOTO)

Orlovi su trijumfovali sa 4:2, a poveli su preko Rebića u 15. minutu posle asistencije Luke Jovića i to je bio rezultat prvog poluvremena. Jarčevi su došli do izjednačenja u 57. minutu iz penala, a precizan je bio Terode. Usledila su tri gola Ajntrahta, Rus je doneo novo vođstvo domaćinu, da bi zatim Falete i Volf dotukli Keln. Poraz Jarčeva ublažio je drugim golom Terodea. Mijat Gaćinović odigrao je poslednjih osam minuta za Ajntraht, dok je Jojić sat vremena proveo u igri za Keln.

Milioneri su imali lak posao protiv Hamburgera i pobedili su sa 2:0. Batšuaji je nastavio da se isplaćuje Borusiji pošto je doveo Milionere u vođstvo u 49. minutu, da bi Gece overio trijumf pogotkom u 92. minutu. Filip KOstić odigrao je čitav meč za Hamburger.