20°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

SJAJNI PETROVIĆ, OČAJNI ČELSI: Srpski golman briljirao u Vulverhemptonu, ali ne Sterling i ekipa (VIDEO)

24.12.2023. 16:02
Đorđe Petrović
Đorđe Petrović / Izvor: Reuters

Sve bolje partije prikazuje bivši čuvar mreže Čukaričkog.

Srpski golman Đorđe Petrović branio je odlično u dresu Čelsija na gostovanju Vulverhemptonu (2:1), ali su Plavci poraženi u okviru 18. kolu Premijer lige.

VELIKI PEH ZA LIVERPUL: Igrača čeka višemesečna pauza zbog sudara sa Klopom Kostas Cimikas

VELIKI PEH ZA LIVERPUL: Igrača čeka višemesečna pauza zbog sudara sa Klopom

BARSELONA U VELIKOM PROBLEMU: Marka nagoveštava SUSPENZIJU katalonskog gigantaĆavi

BARSELONA U VELIKOM PROBLEMU: Marka nagoveštava SUSPENZIJU katalonskog giganta

PREGOVORI TRAJU: Đorđe Despotović na pragu povratkaĐorđe Despotović

PREGOVORI TRAJU: Đorđe Despotović na pragu povratka

Čuvar mreže rodom iz Požarevca je u nekoliko navrata fenomenalno intervenisao i spašavao svoj tim od kapitulacije. Posebno impresivna je bila intervencija iz 48. minuta kada je zaustavio udarac Lemine.

Ipak tri minuta kasnije ništa nije mogao ni Petrović. Ovoga puta je Lemina glavom pogodio mrežu Plavaca.

Do kraja meča je Čelsi imao inicijativu, ali nisu uspeli gosti da poravnaju, pa je Vulverhempton u trećem minutu nadoknade postigao drugi gol.

Badijašil je katastrofalno odreagovao, da bi Doerti bez problema kaznio njegovu grešku. Čelsi je posle tri minuta smanjio rezultat. Nkunku je postigao prvi gol u dresu tima iz Londona.

Utakmicu je obeležio potez Rahima Sterlinga iz prvog poluvremena koju možete videti u klipu ispod.