ČETIRI DANA PRED PARTIZAN: Jang bojs igrao protiv bivšeg kluba sadašnjeg MILJENIKA Grobara (VIDEO)

10.09.2017. 17:51
Jang bojs
Jang bojs / Izvor: Reuters

Utakmica odigrana u Bernu.

Jang bojs će dočekati Partizan u najboljem mogućem raspoloženju. Klub iz Berna je u meču sedmog kola švajcarskog šampionata kod kuće lako i ubedljivo pobedio Lugano (3:0) i zaseo na prvo mesto na tabeli švajcarskog šampionata, posle neočekivanog kiksa Bazela (poraz 1:2 kod kuće od Lozane). Lugano, klub iz kog je u Partizan januara prošle godine stigao Everton, nije mogao ozbilnije da ugrozi ekipu koja će u četvrtak od 19 časova ugostiti crno-bele u prvom kolu B grupe Lige Evrope.

SKLONIO JE MILIVOJEVIĆA IZ TIMA: De Buru se zbog NEVIĐENOG BLAMA smeje CELA fudbalska planeta (FOTO)

LJUT KAO RIS: Evo šta je kapiten Mačvan rekao o svojoj i igri Orlova na meču sa Mađarima (FOTO)

Golove za izabranike Adolfa Hitera postigli su Nsame u 43. i 70. i Asale u 66. minutu. Prvom golu je prethodio centaršut Miralema Sulejmanija iz kornera, a posle gužve Nsame je matirao golmana gostiju.

SVE SE ZNA: Srbija i Italija će se za polufinale boriti u sredu (GALERIJA)

KOKEZA: Ovog igrača bih ŽELEO da VIDIM u reprezentaciji Srbije! (FOTO)

Posao je domaćinu bio olakšan pošto su gosti već u 46. minutu ostali sa desetoricom na terenu. Brazilac Žunior Karlinjos je morao ranije na tuširanje zbog dve javne opomene. Jang bojs je meč odigrao u sledećem sastavu: Fon Balmos, Mbabu, Kasin, Fon Bergen, Benito (od 27. Lotomba), Fasnaht, Bertone (od 61. Ngamel), Sanogo, Sulejmani, Nsame, Oaro (od 46. Asale).

ŠMEKERSKI: Pljušte reči samokritike igrača, a evo kako je na to reagovao selektor Đorđević (FOTO)

GROBARI SU MU KLICALI: Stojke je OVIM potezom POKAZAO zašto se VRATIO u Partizan! (FOTO)