ČIKAGO GORI ZBOG SRBA: Veljkov Fajer GAZI, a Nemanja je NAJBOLJI strelac (FOTO)

26.05.2017. 10:46
Čikago Fajer
Čikago Fajer / Izvor: Profimedia

Utakmica rešena već u devetom minutu.

Fudbaleri Čikago Fajera upisali su novu. četvrtu uzastopnu pobedu u Istočnoj konferenciji MLS. Ekipa koju vodi Veljko Paunović savladala je Dalas rezultatom 2:1, a zanimljivo je da je meč bio rešen već u devetom minutu. Nemanja Nikolić je pogodio u 3. minutu, izjednačio je Rolan Lama, da bi nove bodove Fajeru doneo Dejvid Akam. Nikolić je u trećem minutu sudijske nadoknade promašio penal i samim tim propustio priliku da pobeda bude ubedljivija. Inače, sve vreme za Fajer je igrao i Bastijan Švajnštajger, suprug Ane Ivanović, bivše srpske teniserke.

LUDO, MORBIDNO I JOŠ PO NEŠTO: Navijačka ljubav STVARNO nema GRANICE (VIDEO+FOTO)

VELIKA FRKA PRED EP: Lacio nije pustio Sergeja, a jedna REPREZENTACIJA je ostala bez DVOJICE ASOVA (FOTO)

Nikolić je trenutno vodeći strelac lige sa 11 golova iz 13 utakmica.

Zahvaljujući ovom trijumfu (sedmom u sezoni) Čikago je na drugom mestu na Istoku, sa 24 boda iz 13 mečeva. Prvi je Toronto sa 26.

KAKAV MALER ZA CRNO-BELE: Partizan ostao bez jednog od najboljih igrača za meč protiv Zvezde! (FOTO)